Heb je een vraag of behoefte? Neem dan direct contact op met de juiste medewerker of afdeling.

Hoffelijk Financieel

Rebecca van der Walle
r.walle@hoffelijk.nl 

Afdeling:
opleidingen@hoffelijk.nl
010 – 760 11 03

Hoffelijk Financiële Zorg

Frank Pronk
f.pronk@hoffelijk.nl

Afdeling:
opleidingen@hoffelijk.nl
010 – 760 11 03

Hoffelijk Examens

Corine de Meijer
c.meijer@hoffelijk.nl 

Afdeling:
examens@hoffelijk.nl
010 – 760 11 04

Hoffelijk Interim

Kim van Duijn
k.duijn@hoffelijk.nl

Afdeling:
interim@hoffelijk.nl
010 – 760 11 02

Hoffelijk Kwaliteit

Sandra Put
s.put@hoffelijk.nl

Afdeling:
kwaliteit@hoffelijk.nl
010 – 760 11 06

Hoffelijk Support

Marjanne Groenendijk
m.groenendijk@hoffelijk.nl 

Afdeling:
support@hoffelijk.nl
010 – 760 11 05

Neem contact met ons op

Ons kantoor in Rotterdam is vijf dagen in de week bereikbaar (tussen 8.00 uur en 17.00 uur). Je kunt ons bellen, e-mailen of het contactformulier invullen.

Telefoonnummer
E-mailadres
Waar kunnen we je mee van dienst zijn?