We helpen je graag

Heb je een vraag of behoefte?
Neem dan direct contact op met de juiste medewerker of afdeling.

Hoffelijk Financieel

Rebecca van der Walle
r.walle@hoffelijk.nl 

Afdeling:
opleidingen@hoffelijk.nl
+316 10 037 144

Hoffelijk Financiële Zorg

Frank Pronk
f.pronk@hoffelijk.nl

Afdeling:
opleidingen@hoffelijk.nl
010 – 760 11 03

Hoffelijk Examens

Corine de Meijer
c.meijer@hoffelijk.nl 

Afdeling:
examens@hoffelijk.nl
+316 51 129 300

Hoffelijk Interim

Marlies Koekebakker
m.koekebakker@hoffelijk.nl 

Afdeling:
interim@hoffelijk.nl 
+316 55 277 996

Hoffelijk Kwaliteit

Sandra Put
s.put@hoffelijk.nl

Afdeling:
kwaliteit@hoffelijk.nl
010 – 760 11 06

Hoffelijk Support

Thomas van Gorkom
t.gorkom@hoffelijk.nl 

Afdeling:
support@hoffelijk.nl
+316 11 887 355

Werken bij

Lissa van der Vaart
l.vaart@hoffelijk.nl 

Afdeling:
sollicitatie@hoffelijk.nl
010 – 760 11 00

Marketing & Grafisch

Patrick Strijards
p.strijards@hoffelijk.nl 

Afdeling:
info@hoffelijk.nl
010 – 760 11 00

Stuur een bericht

Ons kantoor in Rotterdam is vijf dagen in de week bereikbaar (tussen 8.00 uur en 17.00 uur). Je kunt ons bellen, e-mailen of het contactformulier invullen.